Peeling cukrowy lub solny

​Intensywny masaż całego ciała z użyciem peelingu cukrowego (dla delikatnej, wysuszonej skóry) lub solnego (dla skóry bardziej zanieczyszczonej, ze skłonnością do cellulitu), który złuszcza martwy naskórek i intensywnie pobudza krążenie. Skóra po takim zabiegu jest głęboko odżywiona, niewiarygodnie gładka i natłuszczona.

Efekt natychmiastowy! Po zabiegu konieczne jest spłukanie ciała pod natryskiem.

Cena:

50 min - 100 zł

Masaż czekoladowy

​Całkowity lub częściowy masaż profesjonalnym kremem na bazie czekolady. Działa odmładzająco, hamuje proces starzenia się skóry, wnikając w nią głęboko, usprawnia obieg krwi i przepływ limfy. Pomaga usunąć z ciała nadmiar wody i toksyn. Silnie nawilża, ujędrnia, odżywia, przyspiesza regeneracje skóry, która staje się gładsza, a mięśnie i nerwy się odprężają. Poprawia koloryt skóry, zapewnia jej miękkość i aksamitną gładkość. Pomocny w zwalczaniu cellulitu.

Cena:

60 min - 110 zł

30 min - 70 zł

Luksusowy zabieg na ciało

​Zabieg rozpoczyna się 45-minutowym intensywnym i energetyzującym peelingiem całego ciała, wykonanym niezwykle aromatycznym preparatem arbuzowym, malinowym, melonowym lub z zielonej herbaty. Po jego zmyciu nakładamy maskę arbuzową i pozostawiamy ją na ciele na 20-30 minut pod okładem z folii albo wykonujemy masaż relaksujący olejkiem malinowym lub wybraną świecą.

Zabieg przeznaczony jest dla osób w każdym wieku, jako kuracja odmładzająca ciało, nawilżająca, antycellulitowa i poprawiająca nastrój. Efekty widoczna po jednym zabiegu!

Cena:

90 min - 190 zł

Zabieg cynamonowy

​Masaż wyszczuplający – częściowy lub całego cała – połączony z zabiegiem typu body-wrap (owijanie w folię, w której dobrze jest pozostać przez kolejne 30 minut), przy użyciu silnie rozgrzewającego kremu cynamonowo-imbirowego.

Cena:

60 min - 110 zł

30 min - 70 zł

Turbo algi

Zabiegi wyszczuplająco-ujędrniające metodą body wrap. Seria składa się z min. 6 zabiegów, polegających na zastosowaniu silnie działających  produktów z alg Morza Martwego i drobinek kofeiny, zwalczających nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulit.

Cena: 

1 zabieg (60 min) - 100 zł

6 zabiegów (karnet) - 500 zł 

Please reload

© 2023 by Serenity Spa. Proudly created with Wix.com